Strona główna Polecane oferty Wakacje z dzieckiem – Polecane obiekty cz.7

Wakacje z dzieckiem – Polecane obiekty cz.7

Apartamenty Jeanette w Rowach to wyjątkowy ośrodek rodzinny. Położony tuż przy wydmie, zaledwie 50 metrów od morza. W ofercie: komfortowe apartamenty, pełne wyżywienie, 2 baseny kąpielowe dla dorosłych i dla dzieci z podgrzewaną wodą.

4143
0
PODZIEL SIĘ

Oferta dla rodzin planujących wakacje nad morzem z dziećmi z roku na rok jest co raz bogatsza. Wiele ośrodków stale rozbudowuje swoją infrastrukturę starając się wyjść na przeciw  wciąż rosnącym oczekiwaniom Polaków oraz gości z zagranicy.
Niewątpliwie jednym z takich obiektów są Apartamenty Jeanette w Rowach. W 2016 roku apartamenty Jeanette przeszły gruntowną rozbudowę czego wynikiem jest, prawdopodobnie, jedyny nad polskim morzem, basen kąpielowy na dachu z przepięknym widokiem na morze oraz panoramę Rowów i jezioro Gardno.

W ośrodku zadbano również o dzieci. Specjalnie dla najmłodszych stworzono świetlicę z mnóstwem interakcyjnych zabawek. Na terenie obiektu prowadzone są animacje dla dzieci. Maluchy mogą korzystać z basenu/brodzika z podgrzewaną wodą wokół którego znajduje się taras z leżakami, tak by mamy miały swoje dzieci pod stałą opieką.
Nowością, od sezonu letniego 2017, jest możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. Wszystko to sprawia, że oferta apartamentów Jeanette stawia ośrodek wśród najlepszych ośrodków rodzinnych nad polskim morzem.

BASENY DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Apartamenty Jeanette oferują dwa baseny kąpielowe. Basen dla dorosłych usytuowany jest na dachu budynku skąd rozpościera się wspaniała panorama na Rowy, pobliskie jezioro Gardno oraz przede wszystkim wyjątkowy widok na morze!
Na górny basen prowadzą schody z poniższych poziomów. Można też wjechać windą. Dla dzieci przygotowany jest basen z podgrzewaną wodą usytuowany na tarasie. Tuż przy nim można korzystać z leżaków, drink baru, sali telewizyjnej.

ANIMACJE DLA DZIECI

Na terenie obiektu w sezonie przez 5 dni w tygodniu prowadzone są animacje dla dzieci pod fachowym okiem wykwalifikowanych animatorek. Zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu lub w czasie niepogody w bogato wyposażonej w interaktywne zabawki świetlicy.

CAŁODNIOWE WYŻYWIENIE/DRINK BAR

W ośrodku można wykupić opcję z całodniowym wyżywieniem (śniadanie/obiad); śniadania w cenie 18 zł dorośli/8 złotych dzieci, obiady w cenie 23 złotych. Dorośli i dzieci mogą korzystać z Drink Baru serwującego napoje dla dzieci oraz alkohole. Przy barze znajduje się sala wyposażona w sprzęt Hi-Fi oraz duży telewizor (telewizja cyfrowa).

Zobacz więcej: apartamentyjeanette.pl