Strona główna Polecane oferty Wakacje z dzieckiem – Polecane obiekty cz.3

Wakacje z dzieckiem – Polecane obiekty cz.3

Wyjątkowe położenie zaledwie 50 metrów od plaży oraz przestronne wnętrza o wysokim standardzie to tylko niektóre z atutów Villi Baltica

3560
0
PODZIEL SIĘ

To na co najczęściej skarżą się turyści spędzający wakacje z dziećmi to małe, a czasami wręcz mikroskopijne pokoje gdzie trudno pomieścić dwie osoby, nie mówiąc już o dzieciach.

W rodzinnej Villi Baltica postawiono przede wszystkim na komfort. Przyjeżdżając tu będziecie zaskoczeni jak wiele miejsca przygotowana pod wypoczynek Gości.

Tylko 50 metrów od morza

2Jednym z wielu atutów Villi Baltica jest jej położenie. Obiekt usytuowany jest w zachodniej części Rowów zaledwie 50 metrów od plaży! Nad morze przejść można prywatną ścieżką należącą do obiektu.

Pokoje i apartamenty

4Na brak miejsca nie powinny narzekać rodziny zarówno wypoczywające w apartamentach jak i w pokojach. Pokoje są naprawdę ogromne! Do dyspozycji są pokoje 2 i 4 osobowe oraz 4-6 osobowe, dwupokojowe apartamenty. Jest też apartament przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Każdy pokój i apartament posiada balkon lub taras. Rodzice mogą przygotowywać posiłki w dużej kuchni połączonej z jadalnią.

Atrakcje dla dzieci

5Dzieci mogą korzystać z placu zabaw (piaskownica, huśtawki, zabawki) ale to co jest największą atrakcją to własna wydma, pełna morskiego piasku na której bawić się mogą nie tylko najmłodsze dzieci ale i ich rodzice.

Dodatkowe udogodnienia

3Na terenie obiektu działa bezprzewodowy internet. Rodzice mogą korzystać ze wszystkich dodatkowych akcesoriów (łóżeczka dla dzieci, wanienki, gry planszowe dla dzieci i dorosłych)

Jest też specjalna strefa z pralką i niezbędnymi sprzętami do prasowania.

www: www.villabaltica.info

Jeśli szukają Państwo jeszcze więcej przestrzeni, dodatkowo o standardzie 5 gwiazdkowego hotelu mogą Państwo skorzystać z oferty bliźniaczego obiektu Villi Baltica-Elua położonego tuż obok

www: www.baltica-elua.pl