Strona główna Świat Wakacje z biurem podróży. Jak szukać najlepszych ofert?

Wakacje z biurem podróży. Jak szukać najlepszych ofert?

Wakacje z biurem podróży. Jak i gdzie szukać ofert?

210
0
PODZIEL SIĘ
Planujesz wakacyjny wyjazd, rozglądasz się za idealną ofertą, ale nie wiesz, gdzie szukać, żeby hotel był sprawdzony, spełniał Twoje wymagania, a cena nie była zabójcza? Na stronach biur podróży jest ogromny wybór doskonałych obiektów. Warto jednak znać kilka trików, żeby szybko i łatwo odnaleźć te, które będą Ci w pełni odpowiadać.

Wakacje z biurem podróży – gdzie szukać ofert?

Największy wybór ofert na wakacyjne wyjazdy masz na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych biur podróży. To tam możesz przeszukać pełną ofertę, zobaczysz wszystkie obiekty, które spełniają Twoje oczekiwania, a nie tylko te hotele i wycieczki, które wyselekcjonują dla Ciebie doradcy w salonie sprzedaży. Na stronach i w appkach znajdziesz też opinie innych podróżnych na temat hoteli, zdjęcia obiektów czy szczegółowy opis z informacjami o godzinach serwowania posiłków, dodatkowych opłatach (np. podatku turystycznym), atrakcjach na miejscu i godzinach ich otwarcia, a także lokalizacji hotelu.
W ofertach na stronach internetowych i w aplikacjach biur podróży znajdziesz wszystkie informacje o obiekcie. Nie musisz wynotowywać sobie listy pytań do sprzedawcy, a potem zastanawiać się nad rzeczami, o które jednak nie zapytałeś/aś. Jeśli cokolwiek zmienia się w hotelu (np. rozpoczyna się remont, któraś z restauracji została właśnie otwarta lub dodano dodatkowe usługi do all inclusive), taka informacja w pierwszej kolejności znajdzie się na stronie internetowej i w aplikacji.
Dodatkowo aplikacje mobilne to narzędzia, które są co rusz uaktualniane o nowe funkcjonalności, zaprojektowane dla potrzeb klienta. Kryją też w sobie wiele przydatnych rzeczy – dokumenty wyjazdu online, czat z rezydentem, przewodnik po odwiedzanym kraju czy aktualne godziny wylotu. Te wszystkie funkcjonalności i jeszcze więcej znajdziesz m.in. w appce biura podróży ITAKA, którą pobierzesz TUTAJ.

Jak szukać ofert wakacji z biurem podróży?

Jak każdy planując wakacje, masz co do nich konkretne oczekiwania. Szukając wyjazdu przez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej, aby jak najlepiej dostosować wyniki wyszukiwania do swoich oczekiwań, skorzystaj z filtrów. Dzięki wybraniu istotnych dla Ciebie parametrów, jak miasto wylotu, odległość hotelu od plaży czy lotniska, formułę wyżywienia, a także rodzaje atrakcji, jakich oczekujesz na miejscu (np. aquapark, brodzik dla dzieci, centrum spa), wyświetlone oferty hoteli będą dostosowane do Twoich potrzeb. Teraz tylko ustaw widełki cenowe, które Cię interesują, zobacz zdjęcia, przeczytaj opinie o hotelach i rezerwuj ten idealny, spełniający wszystkie kryteria. Jeśli chcesz zobaczyć, jak działają takie filtry, a przy okazji przekonać się, jak wiele świetnych ofert w swojej ofercie mają polskie biura podróży, sprawdź i przefiltruj propozycje na wakacje z biurem podróży ITAKA.

Wakacje z biurem podróży – dlaczego warto?

Planowanie wakacji z biurem podróży to przede wszystkim wygoda. Wybierasz kierunek, określasz, czego oczekujesz, a biuro organizuje wszystko za Ciebie. Ty musisz tylko opłacić rezerwację, mieć ważne dokumenty, stawić się na lotnisku na wakacje i w drogę powrotną. Loty, hotel, wyżywienie, transfery lotniskowe, ubezpieczenie, a nawet opieka rezydenta na miejscu – wszystko to załatwia za Ciebie organizator. Czasem są to także polskojęzyczne animacje dla dzieci i dorosłych. Wakacje z biurem podróży to doskonała opcja dla osób, które nie mają czasu organizować wszystkiego samodzielnie lub nie wiedzą, od czego zacząć. To także świetne rozwiązanie dla osób, które chcą lecieć za granicę, ale obawiają się, ponieważ nie znają języka. W takim wypadku niemal za rękę poprowadzi ich najpierw organizator, a potem rezydent. Wypoczynek z biurem jest też świetną okazją do oszczędności, zwłaszcza jeśli lecisz na urlop z dziećmi. Rezerwując samodzielnie loty i hotel dla większej grupy, ciężko jest o niskie ceny przelotu, musisz zapłacić za transfer z lotniska do hotelu dla 4 osób, a hotele często oferują pojedynczym gościom wyższe ceny niż biurom, które od razu wykupują dużą pulę pokoi. Może się także zdarzyć, że przy pobycie na własną rękę nie będzie możliwości rezerwacji pobytu w all inclusive, a to dodatkowe koszty jedzenia na mieście, dopłacania za napoje do posiłków czy drinki i przekąski podczas wypoczynku. Dla swoich klientów biura oferują także atrakcyjne zniżki, np. na pakiety wycieczek fakultatywnych.